laura-design.cz

+420 777 868 047
košík je prázdný
 
 

Laura

  Web slouží jako Galerie a nelze v něm nakupovat .-)

 

l a u r A - d e s i g n

OBRAZY NA TĚLO

Originální ručně barvené a malované oděvy a obrazy

Intuitivně vybrané barvy a symboly vložené
 do malovaného obrazu mohou menit energetický potenciál nositele. 

                          Každý kus je neopakovatelným originálem.                                      

MAJÍ BLAHODÁRNÝ ÚČINEK NA DUŠI I TĚLO a tím ovlivňují nejen osobní náladu a pocity, ale i svět okolo.

    

 

 ...barvy, štětce, třpytky, Swarovski broušené kamínky, ručně malovaná trička, energetické obrazy, pastelky, Malý princ, vykládací karty Osho Zen Tarot, levandule, čakry, růžová barva, duha, mé děti, láska, dobrý pocit.. to všechno je už víc než 10let

 l a u r A - d e s i g n

 OBRAZY NA TĚLO

Narodila jsem se na jaře, roku 1976 a jmenuju se Jana "Laura" Dvořáková. Celým dětstvím mě provázelo nekonečné množství papírů, omalovánek, pastelek a fixů. Pokaždé když dnes rozbalím došlý balíček s objednanými Swarovski broušenými kamínky a vidím všechny ty barvy a třpyt pohromadě, vzpomenu si na základní školu, kde můj spolužák přinesl do školy plechovou krabičku od čaje, plnou třpytivých barevných skleněných kamínků… jak moc jsem je tenkrát chtěla mít taky. 

Nejvíce maluji trička s léčivou energií, která jsou cílená. Mají velmi silnou energii a je to pocítit hned po jejich oblečení. Například sedmibarevná Čakrová, pro Srdeční čakru, Sluneční Zdroj, objetí Archanděla Michaela..

laurA-design je o všem co mě baví, posouvá a dělá mi radost. Dokážu se při malování tak ponořit do své práce, že přestanu vnímat svět okolo. Všechny ty barvy, obrázky, třpytky a broušené kamínky ... nepřestává mě to fascinovat. Všechno začne nápadem, vizí, představou kombinace barev a vzorů a končí několikerým zkoušením a sestavováním až ke konečné podobě trička. Někdy si i přes mou jasnou vizi, udělá barvení „své“ a to potom vznikají úžasná a neopakovatelná díla s poselstvím.

 

Textilie jsou barevně ustáleny a perou se naruby v pračce na 30'C. Trička zn.Lambeste mají certifikát Öko-Tex standard 100 .

 

 


Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko" href="http://www.fler.cz/vas-profil">