Svícen Já jsem 2

Já jsem Moji předci, moji rodiče, mé kořeny. Co vše vám předali, co jste ochotni si vzít a co odmítáte? Jaký máte vztah s matkou či otcem? Jste přijím... celý popis
Dostupnost
Skladem 1 ks
Nejsme plátci DPH
330 Kč
ks
Kompletní specifikace

Já jsem

Moji předci, moji rodiče, mé kořeny. Co vše vám předali, co jste ochotni si vzít a co odmítáte? Jaký máte vztah s matkou či otcem? Jste přijímáni nebo se cítíte nepřijati? Stojíte si ve svém životě "pevně nohama na zemi" nebo se cítíte "vykořeněni"? Kdo jste a odkud přicházíte? Naše rodové linie a energie, která se tudy předává z generace na generaci... síla našich předků.

Tohle vše jsou základní témata 1.čakry, našeho energetického centra sídlícího na konci kostrče. Pokud máte tato témata pořešena, energie ve vašem těle tímto centrem volně proudí a vám se ve výše zmíněných životních oblastech daří. Vycházíte se svými rodiči, podporují vás a předáváním svých zkušeností vám ukazují, jak i vy můžete jejich znalosti využít pro svou cestu. Máte v rovnováze svou vnitřní ženu a muže, pocity a logiku, duchovno versus realita. 

 

7 ZÁKLADNÍCH ČAKER

1 čakra, červená, ,,Mám." = hravost, pud sebezáchovy, imunita.
2 čakra, oranžová, ,,Cítím/chci." = lidskost, tvořivost, pohlavní orgány, ledviny.
3 čakra, žlutá, ,,Mohu." = integrace, zdroj vlastního Já, vůle, játra, žaludek.
4 čakra, růžovozelená, ,,Miluji." = láska, cit, mít se rád, střed srdce, osobní prostor.
5 čakra, bleděmodrá, ,,Mluvím." = komunikace, ticho, pochopení, krční páteř, štítná žláza.
6 čakra, tmavěmodrá, ,,Vidím." = psychika, "třetí oko", intuice, oči, uši, nervy.
7 čakra, fialová, ,,Vím." = duchovno, víra v Boha, nejvyšší vesmírná energie, nervová soustava, kůže, mozek.

Čakra je sanskrtské slovo a znamená ,,kolo". Čakry jsou centra s rotující energií a v těle jich máme několik stovek. 7 z nich je tzv. základních a jsou uloženy v sedmi místech podél páteře.  Čakrami proudí energie dovnitř našeho těla i ven z těla.  Když správně fungují, dovolují volný průchod éterické energie, která vyrovnává mysl, tělo i ducha a udržuje celkovou harmonii. Každá čakra vyzařuje energii určité barvy-počínaje první čakrou, umístěnou ve spodní části páteře (kostrči), jsou to barvy: červená, oranžová, žlutá, růřovozelená, světle modrá, tmavě modrá a fialovou, posazenou na temeni hlavy, konče.

 

Ručně malovaný svícen ze silného skla v červeném spektru čakrového systému.

Na přední straně je umístěný přírodní křišťál ve tvaru srdce. Křišťál má očistné účinky, má schopnost zbavovat v nás negativního a posilovat dobré. Posiluje naše dobré vlastnosti a pomáhá vyčistit vše, co nám neprospívá. Křišťál symbolizuje Světlo a Čistotu.

Zadní stranu zdobí Swarovski  broušené  kamínky. Broušené kamínky svými vybroušenými ploškami odrážejí okolní světlo. V kontaktu s přímým světlem nebo sluncem, tvoří duhové světelné obrazce.

 

VELIKOST: objem cca 330ml

Vhodná svíčka: čajová

Barvy na svícnu jsou vypálené a můžete ho omývat vlažnou vodou, je-li třeba. Nedávat do myčky nádobí!

 

Zboží zařazeno v kategoriích
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme všechny NOVINKY z našeho webu.
Nejčtenější na blogu
Kontakt

laurA-design

Jana Dvořáková

Sládkovičova 1306/11

142 00 Praha 4

tel: +420 777 868 047

e-mail: laura-design@seznam.cz

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz