Novinky
22.03.2023
"Já a Ty" 2.stupeň cyklu prožitkových seminářů
  "Já a ty"  Prožitkový seminář ❤️Životní témata 2.čakry 🌀Jaký máte vztah s ostatními lidmi, dětmi, partnerem? 🌀Co pro vás znamená sexualita? 🌀J... číst celé
22.03.2023
Výtvarná sobotní setkání
  Výtvarná sobotní setkávání Na vaše milá nalehání jsem  se  rozhodla  zrealizovat  dlouhodobou  inspirující myšlenku výtvarná setkání 🎨🖌👚 Místo s... číst celé
07.03.2023
"Já jsem" Prožitkový seminář
  "Já jsem"  Prožitkový seminář   Životní témata 1.čakry.  Mé kořeny, moji předci, moji rodiče, mé kořeny. Výchozí podmínky, můj domov, pocit bez... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Zpřátelené weby
Slide

Trička s osobní zakázkou

 

Osobní trička na zakázku

"Obraz jako odraz duše"

 

Trička s osobní zakázkou, maluji přímo pro vás, na vaše osobní zadání, ale i bez zadání. K vytvoření trička potřebuji vaše jméno a datum narození. Tím mi dáváte svolení k nasdílení vaší energie, kterou následně intuitivně přenesu do malovaného obrazu tak, aby vám zpětně pomáhala. 

Osobní trička tvořím intuitivně, v propojení se se Zdrojem a s pomocí duchovních průvodců či Osho Zen Tarotu, kterému se věnuji profesionálně více než deset let. Při rozboru dané energie také používám přírodní minerály na které se nalaďuji a i ty vám následně mohou být pomocníky v každodenní práci na sobě.

Poskládám z vašeho emočního kodu malovaný obraz přímo pro vás.

Přenesu vaší energii do obrazu tak, aby jste ji uviděli, "sáhli si na ni" a mohli ji lépe uchopit a pracovat s ní pro sebe.

Energie vložená do obrazu na tričku působí nejen na psychickou, ale i na fyzickou stránku. Vibrace  použitých barev a jejich vlnová délka ve spojení s malovaným tématem vytváří silné energetické pole, které je na těle možno pocítit většinou ihned po oblečení trička. 

Osobní trička mohou pomáhat v osobních tématech jako je vnitřní síla, rozhodnost, zklidnění nebo vybídnutí k akci, otevření se lásce, nastavení si osobních hranic, vnímání intuice, svobobodná rozhodnutí a mnoho dalších. Co člověk to téma, jeho cesta a úkoly s ní spojené.

Pokud se zharmonizuje vaše vnitřní energie, budete se cítit lehčeji, energie ve vašem těle bude proudit plynule a vy můžete pocítit návrat sil.

Posílí se tím i vaše sebe-vědomí, budete se moct dotknout témat, která už budete schopni lépe zvládnou. Rozhodně to není o tom, že se vám všechny trable a překážky vyhnou... to je život sám. Ale budete na ně lépe připraveni a schopni je zvládnou s lehkostí samotného bytí.

 

 

Bonus: K tričku si můžete zakoupit minerály, které jsem intuitivně při tvorbě trička vybrala. Kameny mají různé účinky a zaměření a vždy jsou v souladu s vaším tématem. Po dohodě vám zašlu fotografie minerálů a jejich cenu. Většinou jde o kamínky velikosti "do dlaně či kapsy", aby jste s nimi mohly být co nejčastěji v kontaku. Dotyk s minerály má očistné, relaxační a terapeutické účinky.

 

K tričku vám přiložím tištěný text velikosti A4 nebo dle dohody pošlu PDF na váš mai. Text vás provede vaším malovaným příběhem na tričku. 

 

 

Jak můžete s malovaným obrazem na tričku pracovat...k nahlédnutí ZDE 

Novinky z našeho blogu

"Dovoluji si..."
20.03.2023 Do srdce...
"Dovoluji si..."
Odpustit druhým to ještě zvládneme, ale co odpustit konečně sobě? Cokoliv jsme udělali, jsme v ten daný okamžik dělali v nejlepším úmyslu... číst celé
Jste spíš růže nebo netřesk?
16.03.2023 Do srdce...
Jste spíš růže nebo netřesk?
Než jste se narodili do své rodiny, vybrali jste si do vaší výbavy zkoušky a dary přesně pro vás. Jedinečné, neopakovatelné, vaše. číst celé
“Bohatstvím každého místa jsou ženy”
“Bohatstvím každého místa jsou ženy”
Právě dnes a právě teď ❤️ ženám a jejich mužům 💞 číst celé
Maminka, tatínek, můj domov...
Maminka, tatínek, můj domov...
Naše večerní setkání na semináři "Já jsem" v Liberci, se neslo v duchu témat první čakry a bylo moc milé.  číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme všechny NOVINKY z našeho webu.
Nejčtenější na blogu
Kontakt

laurA-design

Jana Dvořáková

Sládkovičova 1306/11

142 00 Praha 4

tel: +420 777 868 047

e-mail: laura-design@seznam.cz

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz